środa, 30 maja 2012

50.

cześć. 
obiecałam napisać, więc jestem.. 
mam doła :c 


Site models.

Opisy. 

 a gdy mówił mi: 'zobaczysz, kiedyś Ci udowodnię , że da się wygrać walkę z nałogiem ' - nie do końca wierzyłam, choć wiedziałam , że na wiele Go stać. a dziś ? dziś dzwoni do mnie mówiąc , że nie bierze od pół roku , ma dziewczynę, którą mocno kocha, a Jego życie nabrało sensu. i wiesz co dodaje ? ' wygrałem życie. wygrałem z tym pierdolonym skurwielem' , a ja uśmiecham się do telefonu i ze łzami szczęścia w oczach mówię: ' i za to Cię kocham, gnoju mały!'. to On dodaje mi wiary w siebie, i pomaga wierzyć , że da się wygrać, choćby nie wiem jak nisko się upadło.
______

Chciałabym, aby ludzie czytali w moich myślach, szczególnie on. Może wtedy byłoby łatwiej zrozumieć mu jak mi na nim zależy. Bo niestety słowa jest trudniej wypowiedzieć.
_____

Nie bała się wracać sama nocą. Miała w dupie to czy ktoś ją napadnie, coś jej zrobi. Nawet i by się ucieszyła jakby przypadkowo wylądowała teraz w szpitalu. Już nic nie miało znaczenia.
_____

Wszyscy mówią, że Disneyland jest najszczęśliwszym miejscem na Ziemi. Widocznie nigdy nie byli w Twoich ramionach.
_____

Przyzwyczaiłam się, że ludzie, na których zależy mi najbardziej, zwyczajnie odchodzą. Zostawiają mnie dla własnego szczęścia. Mają gdzieś moje życie i moje problemy. Nie obchodzi ich to, że dla nich byłam gotowa skoczyć w ogień, poświęcić wszystko, co mam. I to jest trochę przykre.
____

Czasem przerwy są dobre, zdajemy sobie wtedy sprawę, jak za kimś tęsknimy i jak nam tego brakuje. Zdajemy sobie sprawę, że kochamy.Mam taką małą prośbę, jeżeli ktoś czyta tutaj moje posty zostawcie coś po siebie, ponieważ nie wiem czy mam po co pisać dalej notki. 

4 komentarze:

 1. pisz ! pisz !
  koniecznie ! <3

  OdpowiedzUsuń
 2. pisz pisz !:)


  świetne inspiracja jak i opisy ;)

  będzie dobrze kochana :*

  OdpowiedzUsuń
 3. jest super!!!naprawdę,świetny:)

  OdpowiedzUsuń
 4. O jejka<3 Piękny Bloog, biorę kilka zdjęć na mojego Fan page <3 jesteś cudowna, nie widziałam lepszego blooga;D /Pati;)

  OdpowiedzUsuń