czwartek, 21 lutego 2013

88.

Czesc, napisze chociaz czasami jakas notke. 
Mam nadzieje, ze moj dol szybko przejdzie.


Site models.

Opisy.


pytam boga, czy rozda lepsze karty, bo kurwa mam wrazenie ze to jakies zarty.
______

Nie mamy nieograniczonych szans, by mieć to, czego chcemy. Tyle wiem. Nie ma nic gorszego niż stracić szansę na coś, co mogło zmienić twoje życie.
_____

każda mijająca minuta to kolejna szansa aby coś zmienić
_____

Wkrótce nadejdzie ten dzień, w którym będziemy mijać się ulicą. Wtedy będę ulotna jak sen, już nie będziesz mógł mnie mieć. Będziesz mógł jedynie patrzeć, jak powoli znikam wśród przechodniów.
_____

Zawsze, kiedy próbuję być lepsza, znajdzie się jakaś najlepsza.Kiedy próbuję być mądra, znajdzie się mądrzejsza. Próbuję być ładna, znajdzie się ładniejsza i tak ciągle. Więc może zostanę beznadziejna. Pocieszeniem jest przecież, że jest gdzieś w świecie jakaś beznadziejniejsza.
_____

Szczęście? Szczęście jest pojęciem względnym. Dla niektórych szczęściem jest rzecz, dla innych pieniądze, a jeszcze inni szczęście spostrzegają w drugiej osobie. Moje szczęście zamyka się w Twojej osobie. Nic więcej nie potrzebuję.
______

Lubimy wracać w miejsca, gdzie spotkało nas coś dobrego, gdzie spotkaliśmy kogoś ważnego dla nas. Lubimy te powroty, bo stale mamy nadzieję, że ktoś lub coś jeszcze na nas tam czeka. 
______

Szczęściem był kolor jego oczu, jego śmiech, jego obecność.Jutro juz piatek! :)
3majcie sie, moze w sobote napisze.

1 komentarz:

  1. Od dawna zaglądam na Twojego bloga..I chciałam CI powiedzieć,że kocham Ciebie i tą stronę <3 Opisy są boskie,tak samo jak zdjęcia.Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszym pisaniu ;*

    OdpowiedzUsuń