sobota, 9 marca 2013

89.

Hej! Przepraszam ze pisze tak pozno, ale po prostu ostatnio mam problemy.. Nie radze sobie .

Site models.

Opisy. 

Czuję w Tobie coś innego, coś wyjątkowego, co bezustannie mnie przyciąga, coś, co nie pozwala mi zapomnieć o Tobie nawet na minutę. 
______

A może umrzeć z miłości to tak naprawdę zniknąć dla reszty świata i żyć we własnym? Wiesz, taki Twój kawałek nieba, część galaktyki zupełnie na wyłączność.
_____

Chciałaby odpocząć od świata, nie myśląc o wczoraj ani jutrze, iść do przodu, żyjąc chwilą. Tak, tego by chciała.
_____

Aby znaleźć miłość, nie pukaj do każdych drzwi. Gdy przyjdzie twoja godzina, sama wejdzie do twego domu, w twe życie, do twego serca. 
______

Tęsknię za czasami, gdy byłam pewna tego, że co wieczór będziesz życzył mi kolorowych snów i gdy najważniejszą rzeczą na świecie było to by zrobić coś by na mojej twarzy pojawił się uśmiech.
______

Są ludzie po których odejściu pozostaje coś ponad wspomnienia. Czasem lepsze życie, czasem tylko blizny.
______

Gdyby przypomniało Ci się, że istnieję, to zadzwoń. Daj znać, że żyjesz, jesteś szczęśliwy, i nie masz powodów do zmartwień.
______

Ważne jest, aby pozwolić pewnym rzeczom odejść. Uwolnić się od nich. Odciąć. Zamknąć cykl.Nie z powodu dumy, słabości czy pychy, ale po prostu dlatego, że na coś już nie ma miejsca w Twoim życiu.
_______

Nie pozwól by twoje życie straciło sens przez osobę, która po prostu nie jest ciebie warta.Macie jakies zyczenia do notek?  :) 
Jezeli tak, to piszcie w komentarzach i postaram sie takie dodac:3

3 komentarze:

 1. Moim jednym życzeniem jest pisz częściej proszę.:)Bo odwiedzam blok codziennie i patrzę czy nie ma nowych notek ;D Proszę ;* I nie martw się będzie dobrze w twoim życiu :) na razie przeczytałam wszystkie notatki do 31 grudnia 2011 są wspaniałe :)I pozdrawiam ;)-Magdaa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ojej, dziekuje:*
   Bardzo mi milo, postaram sie :)

   Usuń
  2. Nie ma sprawy.:) Wspaniły blog !:)

   Usuń