niedziela, 9 czerwca 2013

103.

cześć wam. Przepraszam że tak długo nie pisałam, ale nie miałam siły ani żadnej motywacji. 
Mam nadzieję że to się zmieni ;)
Co tam u was? Niedługo wakacje, ja niestety muszę czekać do 19 lipca :((( 
Jeżeli macie jakieś pytania zapraszam na mojego aska, z chęcią odpowiem : http://ask.fm/andzia3418


Site models.
Opisy. 

Kobieta nie zawsze potrzebuje romantyka, bądź od czasu do czasu bezczelny, brutalny, pociągnij ją za sobą, przyciśnij do ściany i pocałuj tak by straciła oddech.
______

Nie kręci jej trzymanie za tyłek, czy macanie przy kumplach. Ona chce delikatności, czułości i Ciebie, a nie zboczonego dzieciaka z fajką w ręku.
______

Nie wybieraj tego który jest piękny, tylko tego który potrafi uczynić, że Twój świat stanie się piękniejszy.
_______

Takie jest już życie. Śmiejemy się by potem zalewać się łzami. Wywołujemy zazdrość, by potem zazdrościć. Kłamiemy by potem słuchać kłamstw. Kochamy by potem cierpieć.
_______

Uwielbiam chodzić z Tobą wieczorami, przytulać się do Ciebie w każdej sytuacji i mieć tą cholerną pewność, że naprawdę Ci zależy.
_______

Objął mnie i przyciągnął do siebie. położyłam głowę na Jego klatce piersiowej, wsłuchując się w bicie Jego serca. szeptem, wprost do ucha, złożył mi deklarację tego, jak bardzo tęsknił. zamknęłam oczy. ze szczęścia.
_______

Powinnam w końcu oduczyć się nawyku tęsknienia za ludźmi, dla których nic nie znaczę.
_______

Jak musieli się czuć, kiedy się żegnali podając sobie dłonie, a chcieli się tak mocno przytulić, jakby można było w jednym krótkim przytuleniu dotknąć serca sercem.
_______

Uwielbiam ten stan, kiedy mam w uszach słuchawki i moim jedynym problemem jest to czy da się jeszcze podgłosić.
_______

W swoim życiu napotkasz dwa rodzaje ludzi. Ten pierwszy,który przyłoży się do odbudowania Twojego życia i ten drugi,który przymierzy się do jego zburzenia. Pod koniec,podziękujesz obojgu.
_________

Czasami, mimo,że coś nas niszczy , nie potrafimy od tego odejść. Czasami, po prostu boimy się zmian. Czasami samych siebie. A czasami kochamy zbyt mocno,by uwierzyć że miłość potrafi zabić.
________

Czerpała z życia pełnymi garściami, brała je w ramiona, przyciskała do piersi, lecz w tak chorobliwy i zachłanny sposób, że obejmowała śmierć.
______

Gdy przytulisz mnie mocno nie czuje bólu, ale to dlatego że chciałabym być jeszcze bliżej ciebie.
_______

Tej nocy niebo wydawało się nie mieć żadnej skazy. Siedziałam na mokrym piasku trzymając za rękę mężczyznę swego życia. W powietrzu szczęście tańczyło z miłością, a ja miałam ochotę krzyczeć, że życie jest piękne.
______

Ale wiedziała na pewno, że uwielbia brzmienie jego głosu, kiedy mówił jej, że ja kocha. rozkoszowała się jego wzrokiem, gdy na nią patrzył, podobał jej się własny wizerunek, odbity w jego oczach.
_______

Obdarował mnie jednym ze swoich najpiękniejszych łobuzerskich uśmiechów, i wtedy zakochałam się w nim kolejny raz.
_______

Wziął ją w ramiona i złozył na jej ustach pocałunek, który mówił wszystko o długich dniach i nocach, kiedy za nią tęsknił.
________

Właśnie dochodzi do mnie fakt jak bardzo byłam kiedyś szczęśliwa i jak bardzo mi tego teraz brakuje. Ludzie tak po prostu pojawiają się w naszym życiu i znikają, niby to normalnie, ale dla mnie to nie pojęte, kiedyś bliska Ci osoba staje się całkiem obca. Może to właśnie tak ma być. Z każdym nowym wyzwaniem czuję jak bardzo jestem słaba, słaba wewnątrz, czuje jak uchodzą ze mnie wszelkie chęci do brnięcia w to bagno dalej.


I miss you, w cholerę.. :(2 komentarze:

 1. Super! Zapraszam serdecznie na nowy post ze zdjęciami z "Mrozem" ;**

  OdpowiedzUsuń
 2. Fenomenalne zdjęcia , piękne cytaty . Bardzo pozytywne . Sama piszesz ? przeczytałam kilka i od razu mi się spodobały . zapraszam na bloga mojego . Być może ci się spodoba ?

  http://whatisthepaincanfriendcandeath.blogspot.com/

  Blog opowiada o 18 letniej dziewczynie , która zmaga się z życiem. Utrata ojca , kłótnie z matką , rany zadawane w szkole. Wszystko wypływa po raz kolejny uciskając biedną Maję. Kocha ból - kroczy obok niej , ten , który daje większe ukojenie niż wszystko inne. Wydarzenia uzupełniają spotkania z 1D. Ciekawi Cię w jaki sposób? Wpadnij i odwiedź. To nie jesz zwyczajny blog. Zawiera rozdziały skupiające się na prawdziwych problemach. Oparte o faktach ( chodzi mi o Maję ) . Aczkolwiek ona to dziewczyna żyjąca na prawdę ,ale pod innym nazwiskiem , imieniem.. Cała uwaga skierowana jest na niej , a One Direction pomaga tylko uciec od parszywej przeszłości , która powraca budując nowo fortecę , wybierając ją jako cel do zagłady totalnej.


  Gratuluję świetnej organizacji bloga ! :)
  Pozdrawiam . Miło by mi było gdybyś zostawiła jakikolwiek komentarz u mnie . Jeżeli blog wpadnie ci w gust ! :) :*

  OdpowiedzUsuń