środa, 31 lipca 2013

#106.

Hej! Nie było mnie przez dłuższy czas no ale teraz już wróciłam. Miałam dostęp do intenetu ale jednak wolałam spędzić ten czas z rodziną, przyjaciółmi i chłopakiem :)) Site models.Opisy . 


w dzisiejszych czasach nie liczy się twoje wnętrze, pokręć dupą, zdobędziesz wszystkich
_______

Może kiedyś zobaczysz, że obok ciebie nie stoi już koleżanka, ale kobieta cholernie w Tobie zakochana.
_______

Szczęście? Szczęście jest pojęciem względnym. Dla niektórych szczęściem jest rzecz, dla innych pieniądze, a jeszcze inni szczęście spostrzegają w drugiej osobie. Moje szczęście zamyka się w Twojej osobie. Nic więcej nie potrzebuję.
_______

Usiadł przed nią i układając dłoń na jej policzku uśmiechał się delikatnie. Wzrokiem przeszywał jej drobne, bezbronne ciało. Jednym gestem sprawił, że go pokochała. Bezgranicznie.
________

A teraz, założę kochane legginsy, niewinną koszulkę, zaplotę warkoczyki będę tańczyć. w pustym domu, przy ukochanej muzyce.tańczyć i śmiać się w głos. i pieprzyć, pieprzyć wszystko.
_______

Dać Ci dobrą radę? Nigdy nie podejmuj decyzji nocą. W dzień wszystko wygląda inaczej.
______

Spotkasz pewnego dnia kogoś, kto całkiem odmieni Twoje życie. Odnowi Twoją wiarę w ludzi, we własne siły, poczucie wewnętrznej siły.
_______

W swoim życiu napotkasz dwa rodzaje ludzi. Ten pierwszy, który przyłoży się do odbudowania Twojego życia i ten drugi, który przymierzy się do jego zburzenia. Pod koniec, podziękujesz obojgu.
______

Któregoś dnia spotkasz kogoś wyjątkowego, kogoś, kto rzuci cię na kolana jednym uśmiechem. Kogoś, kto zniewoli twoją duszę jednym spojrzeniem pięknych oczu. Nagle kula ziemska przechyli się na swojej osi i wskaże właśnie na nią. I będziesz wiedział, że spotkałeś swoje przeznaczenie.
______

tak, martwię się o Ciebie, a wiesz czemu ? bo są tacy ludzie w życiu, na których szczęściu zależy Ci bardziej, niż na swoim
_______

w tęsknieniu za kimś nie chodzi o czas, który minął od kiedy ostatnim razem się widzieliście, czy rozmawialiście. chodzi o te momenty kiedy robiąc coś zdajesz sobie sprawę, jak bardzo chciałabyś, by ta osoba była teraz przy tobie
________

budzisz się w środku nocy, nie sprawdzasz, która godzina - sprawdzasz czy przypadkiem nie napisał smsa, no nie?
_______

Lubię udawać, że to co się dzieję w moim życiu jest zamierzone i zaplanowane. Lepiej mówić, że tak właśnie miało być niż tłumaczyć każdemu, że po raz kolejny kilka spraw wypadło z moich dłoni.
_______

To nic, że ktoś cię poniża, że ktoś cię zrównuje z ziemią i niszczy. Najgorzej jest gdy zaczynasz wierzyć w to, co inni ci mówią. Gdy przez twoją podświadomość, zaczynają się przejawiać myśli, że nie jesteś nic wart.
______

Na myśl o nich zaczęła się uśmiechać, przypominać sobie każda wspólnie spędzoną chwile.Każde ich słowo było teraz dla niej więcej warte. Uświadomiła sobie, ze to ogromne szczęście było je spotkać.Razem z nimi żyć. I ze teraz powinna trwać w tym szczęściu, mimo ze nie jest już jak dawniej.
_______

Wpatrywałam się przez chwilę zrezygnowana w ścianę deszczu za szybą i uroniłam kilka łez, ale tylko kilka. Resztę planowałam zachować na wieczór, jako gwałtowny akompaniament do rozmyślań o jutrzejszym dniu.Jutro dam następną, siema! 
:* 
tęsknię.... all day all night :C 

1 komentarz:

  1. Czas z rodziną i chłopakiem wiadomo, że jest lepszy niż intrnet;p Zapraszam na nowy post, z pierwszego dnia mojego pobytu na Chorwacji ( sporo zdjęć ), także zachęcam! ;*

    OdpowiedzUsuń