poniedziałek, 28 maja 2012

49.

cześć skarby ! 
wróciłam, jakoś pozbierałam się po śmierci bliskiej osoby. 
zawsze będe o niej pamiętać a to jest moim zdaniem najważniejsze <3
długo nie pisałam, ale przecież i tak tutaj nikt nie zagląda ;  < 


Site models.


Opisy. 

a wysyłając do ciebie pierwszą wiadomość nie sądziłam, że poniesie ona za sobą tyle wyderzeń, płaczu, smutku i szczęścia.
_____

Chciałabym by świat chociaż trochę przypominał bajkę, by marzenia choć w najmniejszym stopniu się spełniały. Pragnę przeżyć z Tobą jeszcze jedną ciepłą noc, zjeść ostatnią kolację przy świecach z czerwonym winem i położyć się w Twoim towarzystwie do mojego łóżka, które nadal w pewnym sensie jest Twoją własnością, a w nim namiętnie się całować i mieć gdzieś wszystko wokół.
_____

Nie zakochała się w chłopaku z plakatu, ze snu. Czy z własnej wyobraźni. Zakochała się w chłopaku który istnieje. Ale to też było bez sensu.
_____

wyszłam na spacer, pogoda była pochmurna. Spojrzałam w niebo. Czarne chmury przypominały o moim humorze. Zmrużyłam lekko oczy zauważając promyk słońca. Wyglądało to jak by chmury były tysiącem problemów, a słońce moją jedyną szansą.
_____

widzisz to? - zapytałam,wskazując na łzy,które spływały po moim policzku. - to dlatego nie chciałam być z Tobą.Bałam się miłości i tego, że ktoś kogo kocham mnie zrani.
_____
zamyka w sobie cały ból. chce go udusić a później wypłakać. i uwierzyć w to, że nawet wspomnienia kiedyś znikną na zawsze.2 komentarze:

  1. ja zaglądam. <3
    i to bardzo często <3.
    dodawaj wpisy częściej ! :*

    OdpowiedzUsuń