wtorek, 24 lipca 2012

56.

Cześć.
Jakoś te wakacje są chyba najnudniejsze ze wszystkich :c
ale co tam, jakoś dam radę.
Kochani, w czwartek do niedzieli wyjeżdżam do koleżanek i raczej nie będe miała dostępu do mojego bloga:) jak przyjadę to napewno coś napiszę :3 


Site models.

Opisy. 

o z jednej strony, cholernie za Tobą tęsknię. tęsknię, za tymi wszystkimi rozmowami, po kilka godzin. tymi chwilami, gdzie potrafiłam śmiać się do łez. tylko Ty potrafiłeś mnie pocieszyć, gdy byłam smutna. ale z drugiej strony, cholerny ból sprawia mi myśl, że między Nami będzie tylko 'przyjaźń'. ja bym chciała 'miłość'.
____

Są takie sms-y ktorych nie chce czytać , bo przypominają mi o czymś o czym nie chce mysleć , ale jednoczesnie ich nie usunę , bo przypominają mi o czymś o czym nie chcę zapomnieć 
____

Mówią, że jak kocha to wróci. Osobiście uważam, że jak kocha to nigdy nie odejdzie .
_____

- Bądź.
- Po co?
- Bo życie mnie przeraża. Bo boję się samotności. Bo.. gdy jesteś wszystko inne zostaje gdzieś daleko.. bo czuję się spokojniejsza i bardziej pewna jutra.. bo Twój uśmiech sprawia, że moje myśli są spokojniejsze.
_____

Mam we krwi podejmowanie głupich decyzji, wybieranie nie odpowiednich facetów, bycie zbyt pruderyjną egocentryczką z wybujałym ego i naiwnością na skale kosmosu. No i naistotniejsze przez co cierpie najbardziej - picie zbyt gorącej herbaty.
____

Już dawno powinnam skończyć rozdział w swoim życiu , który nosił twoje imię , ale za każdym razem w ciemności , gdy zamykam oczy i zwyczajnie zaczynam się bać to w myślach mam ciebie i to rozpierdalające uczucie , że kiedyś byś tu był , że kiedyś nie musiałabym się bać .
____

Szkoda, że przed poznaniem Ciebie, nie spotkałam takiego Huberta Urbańskiego, który milion razy by się mnie spytał, czy jestem na pewno, definitywnie w 100% pewna, że chcę Cię poznać. Odechciałoby mi się na samym początku.
_____

pieprzony Romeo umarł z miłości. ja też codziennie umieram jakoś o mnie nikt książki nie napisał .
____

Pytasz mnie czy warto? Ja odpowiem Ci, że zawsze, bo jeśli cholernie Ci na czymś zależy, uprzesz się i zaprzesz samego siebie, stawisz czoło swoim słabościom i przeciwnościom losu, to możesz wszystko, a nawet więcej.

_____


Koniec na dzisiaj. 
Dziękuję wszystkim osobą które to przeczytały :) 
____
Pierdole, mam dość bycia samą ;c 
chce się szczęśliwie zakochać! ;(

 
Cześć. 
Do zobaczyska w poniedziałek, lub jutro *___*

1 komentarz:

  1. czekamy na kolejne wpisy, zajebisty bloog ! <3

    OdpowiedzUsuń