niedziela, 2 września 2012

63.

Siemasz.
Przepraszam, że tak długo nie pisałam ale po prostu korzystałam z wakacji. 
Więc dzisiaj dostaniecie jedną notkę :) 
Później będzie podsumowanie wakacji ^^


Site models.Opisy.


Leżąc na podłodze zastanawiała się kim dla niego jest. Nagle poderwała się, chwyciła kluczyki od samochodu i wyszła z domu. Wiatr otulił jej ramiona. Po kilkunastominutowej drodze była u niego pod blokiem, wyciągnęła telefon i wykręciła jego numer. Usłyszała zaspane 'No?'. Patrzyła tępo w jego okna i wydukała 'Wyjdziesz przed blok?'. I ten przejmujący sygnał w słuchawce. Zaczęła wracać w stronę małego hyundai'a. 'No i gdzie leziesz?' Usłyszała za plecami wesoły ton jego głosu. 'Wiesz...' Zaczęła cicho. 'Chciałam tylko, żebyś wiedział, że mi na Tobie zależy.' Dokończyła i skierowała się w stronę auta. 'Ty nie...Jestem skurwysynem.' Powiedział i przetarł oczy. 'No i właśnie tego nie łapiesz! Jestem tu, bo chcę Cię z każdą wadą, chcę Ciebie całego!' Starła łzę i wsiadła do auta, ale zdążył złapać za drzwiczki. 'Wysiadaj.' Szepnął ostro. Posłuchała. Nim zdążyła zareagować, on już całował jej chłodne usta. 'Idziemy na górę.' Mruknął. Tak bardzo mocno ściskał jej dłoń.
_______

masz wszystkiego dosyć. kładziesz się na łóżku, nakładasz słuchawki, włączasz muzykę jak najgłośniej. i nagle masz przed oczami całe życie. wszystkie popełnione błędy, które chciałbyś cofnąć, chciałbyś podjąć inne decyzje, ale już jest za późno. jest Ci przykro. nie wiesz jak dalej żyć. w końcu jednak dochodzisz do wniosku, że dasz radę, bo jesteś silny. masz przyjaciół, rodzinę. może nie zawsze Cię wspierają, ale mimo wszystko są przy Tobie. znajdujesz resztki nadziei, ocierasz łzy i jesteś gotowy dalej żyć. może i będzie ciężko, ale dasz radę.
______

cofnij się chociaż kilka stron w moim pamiętniku a zobaczysz, że jeszcze kilka dni temu byłam silna, miałam nadzieję, dawałam radę, posiadałam chęci do życia, a teraz.? teraz bez nadziei, bez miłości, bez Niego...
_____

Nigdy nie myślałam, że kiedyś mając Cię w dupie, będe teraz tak strasznie cierpiała Nie mogę wybaczyć sobie zmarnowanych szans.. i nawet nie zdajesz sobie sprawy ile oddałabym za to co było kiedyś..
______

Myślisz że będę za Tobą rozpaczać ?Będę płakać po nocach przypominając sobie chwilę, kiedy byłam taka szczęśliwa.Takie jest życie, wszystko się kończy, ale życie toczy się dalej.
_____

Doszłam do wniosku, że zależy mi na Tobie, w chuj za bardzo.
____

I ten krzyk, który tłumiła w sobie przelewając ostanie myśli w słowa wypowiadane do niego. Płacz, którego nie potrafiła pohamować. Był dla niej cholernie ważny i właśnie go traciła.
_____

Każdy ma swoją teorię szczęścia, moją jesteś po prostu Ty.Kochani, jeżeli czytacie mojego bloga to skomentujcie, ponieważ nie wiem czy jest dalszy sens prowadzenia tego bloga. papa ; *

3 komentarze:

  1. taaaaak ! prowadź , bez Twoich opisów, będzie nudno . ;( <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Pisz dalej. < 3
    Najlepszy blog jaki znam .♥

    OdpowiedzUsuń