piątek, 9 listopada 2012

73.

Cześć :DSite models.

Opisy.


Każdego dnia studiuje odcień Twoich oczu. Każdego dnia jest inny. Każdego dnia coraz piękniejszy.
_____

-Mamo , czy miłość na odległość ma sens ?
-Oczywiście . Każda miłość ma sens . Uczucie nie wybiera , tak naprawdę nie wiesz kogo pokochasz tak na zabój , tak najmocniej. jeśli tak pokochałaś , to zostaje Ci tylko cierpliwie czekać na pierwsze upragnione spotkanie, pierwszy pocałunek. W miłości wszystko co pierwsze jest wyjątkowe , pamiętaj.
_____

Nie lubię jesieni, bo zabrała mi Ciebie, nie uwielbiam zimy, gdyż odebrała mi nadzieję. Nienawidzę wiosny, bo zabrała mi uczucie, nie chcę lata, gdyż ono może odebrać mi życie.
______

- Widzę, że bardzo chcesz o nim zapomnieć..
- Problem w tym, że ja nie mam o czym zapominać. Nie łączyło nas nic oprócz paru przypadkowych rozmów, uśmiechów i dróg. Po prostu każde jego słowo wywarło zbyt duże piętno na życiorysie. Byle korektor i ruch zegarka w przód tego nie zmyje.
_____

Chyba wiesz czym jest obsesja skarbie? Mam nadzieje, że tak, bo to właśnie czuję do Ciebie.
_____

Patrzenie na ciebie jest lepsze niż narkotyki. Gdy cię spotykam, coś w moim środku zaczyna szaleć, i zapewniam cię, że jestem pobudzona na kolejnych kilka godzin.  
_____

Kiedyś będziesz żałował, ale to przyjdzie z czasem.. Wtedy zrozumiesz ile naprawdę straciłeś, ile mogłeś mieć, ale tego nie doceniłeś.
____

Nie przyzwyczajaj się do mnie. Nie zapamiętuj mojej twarzy, nie pamiętaj, ile łyżeczek cukru wsypuję do herbaty, zapominaj, jak się ruszam, jak ubieram, jak pachnę. Nie przywiązuj się do mnie - ja mam w zwyczaju uciekać ... powiedział i odszedł .

1 komentarz:

  1. Twój blog jest ZAJEBISTY <3 . Kocham Gooo ! :) . Prowadź go dalej :D .

    OdpowiedzUsuń