czwartek, 28 marca 2013

93.

Hej! 
Przepraszam ze tak dlugo nie pisalam, ale szkola i od 17 wracam niestety dopiero do domu -.-
Chcialam wam oglosic, ze 6 kwietnia wylatuje do Polski i nie wiem czy bede miala dostep do internetu, takze nie wiadomo czy cos dodam.
Wracam 11 kwietnia takze wtedy napewno cos bedzie nowego :3 


Site models.

Opisy .


Do najprzyjemniejszych momentów w życiu należą te, kiedy nie możesz przestać się uśmiechać po spotkaniu lub rozmowie.
__________

uż przestałam czekać na smsy od Ciebie, przestałam czekać aż sobie o mnie przypomnisz. Zauważyłam, że powoli przemijasz. Tylko czasem przypomnisz się gdzieś pomiędzy mijającymi minutami bezsennej nocy i wtedy po cichutku spłynie łza
_________

Słyszysz dźwięk sms-a. Lecisz na zabicie, potykasz się o miliony rzeczy na drodze, chwytasz szybko komórkę w dłonie. A tam ? Reklama nowego dzwonka. Tym razem też miałaś nadzieję, że to on.
________

Każdego ranka, po przebudzeniu, otrzymujemy kredyt w wysokości osiemdziesięciu sześciu tysięcy czterystu sekund życia na dany dzień. Kiedy wieczorem kładziemy się spać, niewykorzystana reszta sekund nie przejdzie na następny dzień; to, czego nie przeżyliśmy w ciągu dnia, jest na zawsze stracone, pochłonięte przez wczoraj. Każdego następnego ranka rozpoczyna się ta sama magia, znowu otrzymujemy taką liczbę sekund życia i wszyscy zaczynamy grać w tę nieodwracalną grę: bank może zamknąć nam konto w najbardziej nieoczekiwanym momencie, bez żadnego ostrzeżenia w każdej chwili może zatrzymać nasze życie.
_________

i nie wiem czemu ale zawsze gdy patrze w Twoje oczy, czuje jak bym znów widziała Cię ten pierwszy raz.
______

nie poczujesz szczęścia, jeśli nie zrozumiesz bólu.
__________

Nie jestem idealna i nigdy nie będę. Nie chcę być najlepsza, tylko wystarczająca dla Ciebie
_______

Życie jest piękne! Jeśli prawidłowo dobierzesz środki antydepresyjne
_______

Potrafiła uśmiechać się mimo wszystko. I to jak ! Uśmiechać się oczami, nawet jeśli te były przed chwilą pełne łez. Bo jak sama mówiła, ludzie nie potrzebują jej smutku, im potrzebna jej nadzieja.
_______

Tak, jestem zazdrosna o każdą dziewczynę, którą kiedykolwiek trzymałeś w ramionach, bo choć przez chwilę przytulała cały mój świat.Nie mam dzisiaj zbytnio weny xd
hej!

1 komentarz: