sobota, 31 grudnia 2011

14.

witajcie :D 
udanego sylwka życzę :* Site models : 


Opisy :


gdy zatęsknisz- dzwoń, pisz, cokolwiek. ja będę. zawsze będę dla ciebie.
_____


chcę być tam, gdzie marzenia się spełniają
______


Chciałabym spojrzeć głęboko w Twoje oczy i odczytać dlaczego mi to robisz...
_______


` gdzieś zniknęły ideały świat już dla mnie nie istnieje. przez codzienną walkę z samą sobą tracę nadzieję . wszystko staje się cierpieniem to mi podcina skrzydła. gdzie jesteś kochanie . ? czy znalazłeś swoją przystań . ?
_______


` tak naprawdę to nie żałuję tego . cieszę się, że mogłam przeżyć tak zajebiste chwile . a to, że się rozpadło . ? nic dziwnego . w końcu każda bajka kiedyś się kończy . ja już się z tym pogodziłam i jestem z siebie dumna .
_______


` jest tyle rzeczy, których nie zdążyłam ci powiedzieć
przepraszam was , ale nie mam siły już dodawać .
okropnie chce mi sie spać ; <
chciałam jeszcze podziękować wszystkim tym co wspierali mnie w trudnych chwilach , osobą na których zawsze moge polegać , na NIM jestem na niego okropnie wściekła ale dziękuję za te wszystkie miłe chwile spędzone z tobą ; * ten rok był najlepszym rokiem jakim w życiu jak narazie przeżyłam. 
a wy jak spędziliście sylwestra? :D
ja siedziałam u rodziny i świetnie sie bawiłam. 
narka ! . 

1 komentarz:

  1. hej :) znalazłam na jakimś forum wiadomośc dotyczącą rozpewszechnienia swojego bloga. Ja w obecnej sytuacji mam ten sam problem , dodatkowo nie do końca potrafię poruszać się po tym portalu...ale z mojej strony mogę zaoferować ,że będziesz pierwszą osobą jaką dodam do oglądanych blogów :) czy istnieje tu jakis spis blogów? pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń